Výsledky: 27.4. - 28.4. 2019

Rajhradice – muži „A“   2:0 (1:0)   

Pozořice – muži „B“   4:0 (4:0) 

Boskovice „B“  – dorost   2:1 (0:1)  branka: Martin Kubica

Rajhrad/Modřice – st. žáci   3:0 (0:0) 

Rajhrad/Modřice – ml. žáci   7:1 (3:0)  branka: Kryštof Klečka

st. přípravka - Podolí   11:7 (6:2) 

ml. přípravka - Rajhradice   12:11 (6:5) 

Jiří Žáček | 28. 4. 2019 Ne 15:21 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 21.4. - 22.4. 2019

muži „A“ – Dobšice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Žabčice   6:1 (3:1)  branky: Patrik Kočí 2, Vojtěch Soukup 2, Pavel Kepák, David Sova

dorost – Bučovice   7:1 (4:0)  branky: Vojtěch Soukup, Adam Kolařík, Martin Kubica, Marek Daněk, Vít Březina, Pavel Kareš, Jonáš Buchta

Blažovice „B“  st. přípravka   2:9 (1:4)

Prace ml. přípravka   5:19 (2:10) 

Jiří Žáček | 22. 4. 2019 Po 16:19 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 13.4. - 14.4. 2019

Rajhrad – muži „A“   4:2 (2:1)  branky: Marian Kokeš 2× 

Rajhrad – muži „B“   1:2 (0:2)  branky: Patrik Piák, Jakub Klaška

Kobeřice/Nížkovice – dorost   1:2 (0:2)  branky: Vít Březina, Šimon Buchta

V. Pavlovice – st. žáci   0:4 (0:1)  branky: Michal Daněk, Tomáš Jelínek, Lukáš Francálek, Václav Pilát

V. Pavlovice – ml. žáci   11:2 (5:1)  branky:  Lukáš Francálek 2×

st. přípravka - Blažovice   10:8 (5:2) 

ml. přípravka - Blučina   16:14 (8:7) 

Jiří Žáček | 14. 4. 2019 Ne 14:52 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 6.4. - 7.4. 2019

muži „A“ – Přímětice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Tvarožná   4:1 (1:0)  branky: Pavel Kepák 3×, Patrik Kočí

dorost – Drnovice   4:0 (1:0)  branky: Vojtěch Soukup 2×, Tobiáš Orálek 2×

st. žáci – Mutěnice   5:3 (3:0)  branky: Dan Sedlák 2×, Tomáš Jelínek, Tomáš Zeman, Jan Urbánek

ml. žáci – Mutěnice   3:4 (2:2)  branky:  Lukáš Francálek, Jakub Lička, Štěpán Urbánek

Jiří Žáček | 7. 4. 2019 Ne 18:11 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky - 30.3. - 31.3. 2019

 

muži „A“ – Zbraslav   2:1 (2:1)  branky: Patrik Piák, Michal Hrazdíra

muži „B“ – V. Šumice   0:0 (0:0) 

dorost – Moravská Slavia Brno   3:0 (2:0)  branky: Jonáš Buchta, Šimon Buchta, Vojtěch Soukup

Jiří Žáček | 31. 3. 2019 Ne 17:42 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Hokej pro mládež se v sobotu 2.2.2919 nekoná

Pavel Kepák - trenér | 29. 1. 2019 Út 13:19 | Mladší žáci Přípravka Starší žáci | 0 komentářů

Zimní příprava 2019 - muži A+B

Zimní příprava začíná od 8.1. 2019, tréninky každé úterý + čtvrtek od 17:30 (umělka+běžecká), pátek od 18:00–19:30 tělocvična na ZŠ+bazén

Přátelská utkání muži A+B

Neděle 10.3. 2019 ve 14.00 hod.

SK Uhřice – Šlapanice – umělka v Dambořicích , rozhodčí zajistí soupeř (kontakt Uhřice: p. Valihrach 724 295 391)

Sobota 16.3. 2019 ve 12:00 hod.

Slavkov – Šlapanice – umělka v Dambořicích, rozhodčí zajistí SK Šlapanice (kontakt Slavkov: Z. Hráček 724 032 625)
 


Pavel Šamšula | 30. 11. 2018 Pá 10:44 | Muži A Muži B | 0 komentářů

© 2007 - 2019 SK Šlapanice z.s.