Tišnov - Šlapanice"A" 1:2

Branky: Hanzl M.,Vlach R.

Sesatava:Čáslavský-Mach P.,Kamenický,Vlach R.-Špondr(Kočí),Kokeš-Machala,Příkrý M.,Hanzl M.-Konečný,Klaška

Pavel Šamšula | 20. 6. 2016 Po 7:47 | Muži A | 4 komentáře

Komentáře

1 | Pavel | 20. 6. 2016 Po 7:58

Super výsledek trefila se omladina a veteráni zařídili vítěznou trefu z penalty. Zipáčku doufám že to není ten avizovaný konec kariéry? Penalta v 90 minutě do šibenice,v pos­ledním zápase jara, vítězná branka u soupeře který doma za celou sezónu neprohrál a jasně postoupil do kraje, točila to televize to už se asi opakovat nebude? Jitka by to měla zapsat do kroniky :o)

reagovat

2 | MK | 20. 6. 2016 Po 10:35

Mise splněna

Zdravím milí spoluhráči, přestože se na začátku sezony zdálo, že mise důstojně dohrát 1. A třídu s tak omlazeným a tedy do značné míry nezkušeným kádrem bude „Mission Impossible“, obzvláště pokud bylo ovzduší kolem otravováno různými pochybovači či přímo nepřejícími podrývači, jsem rád za to, že nakonec můžu s klidným srdcem prohlásit, že mise byla úspěšně splněna. Činím tak o to více rád a s hrdostí (možná i ješitností), neboť jako kapitán jsem splnění té mise bral velmi osobně, jako svou zodpovědnost. A jelikož jsem třeba herně či dirigentsky nepatřil k dokonalým vůdcům, o kterých se skládají písně a báje, je ten úspěšný konec o to slastnější. Za to vám všem velmi děkuju a přeju si, ať všichni (bez výjimek !!!) vytrváte a podzim zahájíte se vztyčenou hlavou a s vědomím toho, že to prostě jde a že na to máte, což jste na jaře dokázali a vězte, že vaši (budoucí) soupeři to vědí, mají dobrou paměť. Pokud se mé přání naplní, měla tato mise smysl !!! P.S.: Vůbec by mi nevadilo, kdybych tato slova mohl pronést i osobně na nějaké závěrečné…

reagovat

3 | Majkl | 20. 6. 2016 Po 10:36

[1] Pavel: Volal jsem sekretáři Tišnova s prosbou o zajištění nahrávky utkání v Tišnově.Mám ji přislíbenou.Jakmile ji dostanu,může proběhnout veřejné promítání s příslušným komentářem.Spousta lidí ještě neví jak to v tom utkání probíhalo!!!!Sportu zdar ahrajte tak dál!!!

reagovat

4 | kočka | 20. 6. 2016 Po 18:41

Moje čtyrletá dcera mi říkala a proč vůbec chodíš na ten fotbal když seš starej a tlustej…bohužel má pravdu a vůbec nevím co jsem tam pohledával a video z utkání kde se mezi devatenáctiletými chlapci plouží tlouštík s nadváhou raději vidět nechci :-) jinak věkově tam byl sice ještě jeden pán, ale ten je fyzicky uplně někde jinde a gratuluji mu že vstřelil nekompromisně krásnou šibenici z penalty(což jsme ostatně všichni od něho slyšeli a ještě dlouhou uslyšíme.. :-) ) a opravdu Tišnovdoma prohrál po více než dvou letech doma !! kapitáne aby někdo došel na tu závěrečnou když hrozíš proslovem… :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.