Bučovice : ml.žáci 2:4 (0:1)

Klasické po výletové utkání jsme naštěstí hráli se slabším soupeřem.Hrát proti někomu z hora tabulky tak jsme dopadli asi hrozně. Nedařila se nám nahrávka,neměli jsme dobrý pohyb a přesné zakončení nám chybělo také. Neuznaný gól a neproměněná penalta nám na klidu nepřidali. Proto jsme první poločas nedali více jak jednu branku. V druhém poločase po přestávkové rozboru jsme nastoupili více natěšení a hned to bylo vidět jak na hře tak na skóre. Za stavu 0:4 jsme však přestali hrát a soupeř dvěma slepenými góly na samém konci utkání upravil skóre na pro něj přijatelných 2:4.

SESTAVA: Lörincz Marek,Gajárek Adam,Soukup Vojtěch,Stejskal Ondřej,Novotný Petr,Maňas Patrik,Záborský Vojtěch,Kraus Denis,Kepák Kryštof,Procházka Tomáš,Labuda Lukáš,Blažek Jan,

BRANKY: Maňas Patrik 1,Kraus Denis 1,Záborský Vojtěch 1,Labuda Lukáš 1,

Pavel Kepák - trenér | 3. 10. 2011 Po 22:11 | Mladší žáci St. + Ml. žáci | 1 komentář